Новини

     

    Тържествено откриване на МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „МЛАДИ ТАЛАНТИ-2016”

     

     

    ПРОГРАМА НА МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „МЛАДИ ТАЛАНТИ-2016”

    13.04.2016г.


    МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ „МЛАДИ ТАЛАНТИ”
    18 - 23 април 2016 г.
    ПРОГРАМА
    18 АПРИЛ 2016 г. – понеделник
    Пристигане, настаняване на участниците. Културна програма.
    9.00 – 10.30 ч. Регистрация и техническа репетиция.
    10.30 – 11.00 ч. зала 412 Техническа конференция
    11.00 – 17.00 ч. театрална зала ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Театрално изкуство
    19 АПРИЛ 2016г. – вторник
    09.00 – 10.00 ч. Регистрация и техническа репетиция.
    09.30 – 10.00 ч. зала 412 Техническа конференция
    10.30 ч – 11.15 ч. зала 211 Час по творческо писане с поета Атанас Капралов – съпътстваща програма
    10.30 – 11.15 ч. – Галерия за детско изкуство Арт мисия: „Мечта” – съпътстваща програма
    11.30 – 12.00 ч. Официално откриване на Международния детски фестивал „Млади таланти”.
    12.00 – 12.30 ч. зала-фоайе Изложба „Млади таланти – 2016”. Награждаване на отличените участници в раздел „Изобразително, приложно, фото изкуство, литературно творчество”.
    10.00 – 17.30 ч. театрална зала ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Театрално изкуство
    12.00 – 17.00 ч. зала „Бончо Бочев”* ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Музикално изкуство: класически музикални инструменти, класически хорове и солисти.
    12.30 - 17.30 ч. зала-фоайе ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Музикално изкуство: вокални групи и изпълнители на забавна музика, представяне на песни, композирани от деца.
    17.30 – 18.30 ч. зала-фоайе Концерт на рок група „Нищо общо” - съпътстваща програма
    19.00 ч. зала-фоайе Обявяване на резултатите за раздел Театрално изкуство и за раздел Музикално изкуство: класически музикални инструменти, класически хорове и солисти.
    20 АПРИЛ 2016 г. – сряда
    09.00 – 10.00 ч. Регистрация и техническа репетиция.
    09.30 – 10.00 ч. зала 412 Техническа конференция.
    10.00 – 18.30 ч. зала-фоайе ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Музикално изкуство: вокални групи и изпълнители на забавна музика, представяне на песни, композирани от деца.
    10.00 – 17.30 ч. театрална зала ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Танцово изкуство: класически балет, съвременни и улични танци, спортни танци.
    17.30 – 18.30 ч. театрална зала „Театърът на Ян ... със специалното участие на ПУБЛИКАТА!”- съпътстваща програма
    18.30 – 19.00 ч. зала-фоайе Концерт „Ники Атанасов и приятели” - съпътстваща програма
    19.00 ч. зала-фоайе Обявяване на резултатите за раздел - Музикално изкуство: вокални групи и изпълнители на забавна музика, представяне на песни, композирани от деца и за раздел -Танцово изкуство: класически балет, съвременни и улични танци, спортни танци.
    21 АПРИЛ 2016 г. - четвъртък
    09.00 – 10.00 ч. Регистрация и техническа репетиция.
    09.30 – 10.00 ч. зала 412 Техническа конференция.
    10.00 – 10.45 ч. зала 311 Етнографско ателие: „Лазарки” - съпътстваща програма
    11.00 – 12.30 ч. театрална зала Национален конкурс по народно приложно изкуство „Лазарка мома гиздава” и Национален конкурс за рисунка „Рецептите на баба” – награждаване на класираните участници.
    10.00 – 18.30 зала-фоайе ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Музикално изкуство: народни оркестри и камерни инструментални групи, народни хорове и инструменталисти, народни оркестри.
    13.30 – 18.30 ч. театрална зала ФЕСТИВАЛНА ПРОГРАМА – Танцово изкуство: български народни танци.
    18.30 – 19.00 ч. театрална зала Дискусия ”Училище на детските мечти” - съпътстваща програма
    19.00 ч. театрална зала Обявяване на резултатите от фестивалния ден.
    22 АПРИЛ 2016 г. – петък
    11.00 – 12.30 ч.- зала „Люмиер” НДК ГАЛА-КОНЦЕРТ НА ЛАУРЕАТИТЕ
    23 АПРИЛ 2016 г. – събота
    Отпътуване на участниците.

     

     

    Назад »