Новини

     

    КОНКУРС „МОЯТА ГАТАНКА” НОМИНАЦИИ

    ДЕТСКА ТВ „АЗ МОГА, АЗ ЗНАМ” И  БУЦ „ЗНАНИЕ”, ЧИКАГО

    със съдействието на:

    ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ НА БЪЛГАРИТЕ В ЧУЖБИНА,

     НАЦИОНАЛЕН ДВОРЕЦ НА ДЕЦАТА,

    MultiGroup Logistics, Чикаго, Творци без граници, Еurochicago и

     Вестниците „България сега” и България”

      КОНКУРС  „МОЯТА ГАТАНКА”

    НОМИНАЦИИ

     

    НОМИНИРАНИ ЗА ГАТАНКА

    1. Нина Видева -4г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    2. Иван Пенев - 4г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    3. Борис Николов - 4г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    4. Татяна Генова - 5г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    5. Ваян Янков- 4г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    6. Пламен Георгиев - 4г.ОДЗ-11 “Коледарче“, гр.Бургас
    7. Станислав Радев -4г.ОДЗ- 11 “Коледарче“, гр.Бургас
    8. Анелия Васкова Симеонова   8год. 3 клас , с.Скравена
    9. Радианна Ивайлова Михова 10 год. 3 клас , с.Скравена               
    10. Игнесия Алексиева Тодорова 9год. в  3 клас , с.Скравена
    11. Анжела Георгиева Гюрова – 15 г.  Гр. Дупница
    12. Васил Деянов Василев – 14г. 8 А кл. Спортно училище „Димитър Рохов”, гр. Сливен
    13. Георги Николаев Гелков – 14г. 8Б кл. Спортно училище „Димитър Рохов”, гр. Сливен
    14. Октай Ремзи Азисов – 14г. 8Б кл. Спортно училище „Димитър Рохов”, гр. Сливен
    15. Анна Виктория Логсдон -5 години,  БУЦ „Знание”
    16. Мартин Маринов -8 години, БУЦ „Знание”
    17. Кристен - 8 години, БУЦ „Знание”
    18. Елли Цвети Грънчаров-7 години, БУЦ „Знание”
    19. Ния Кацрска-9години, БУЦ „Знание”
    20. Даяна и Даниел Бръмбаров-7 години, БУЦ „Знание”
    21. София Рафидиа-8 години, БУЦ „Знание”
    22. Даниел Димов,Николай Георгиев и Емануел Ангелов-7 години, БУЦ „Знание”
    23. Михаил Тодоров-8 години, БУЦ „Знание”
    24. Ина Трендафилова-7 години, БУЦ „Знание”
    25. Мартина Стайкова-8 години, БУЦ „Знание”
    26. Божидар Сивинов-7 години, БУЦ „Знание”
    27. Самуил Логстон, , БУЦ „Знание”
    28. Алекса Чернева- 2 кл, БУЦ „Знание”
    29. Джесика Коларов, БУЦ „Знание”
    30. Дебора Димитров , БУЦ „Знание”
    31. Борис Малчев, БУЦ „Знание”
    32. Александър Станчева, БУЦ „Знание”
    33. Марибела Бочуков, БУЦ „Знание”
    34. Рене  Стоянов, БУЦ „Знание”
    35. Никол  Димова, БУЦ „Знание”
    36. Никалъс Манев, БУЦ „Знание”
    37. Виктория Драгневска, БУЦ „Знание”
    38. Симон Стоянов, БУЦ „Знание”
    39. Моника Колева, БУЦ „Знание”
    40. Стъвън Димов, БУЦ „Знание”
    41. Кристофър Манев, БУЦ „Знание”
    42. Анастасия Станимиров, БУЦ „Знание”
    43. Мюмюн Мехмед Сар - 14г. 8Б кл. Спортно училище „Димитър Рохов”, гр. Сливен
    44. Никола Тодоров Ненов – 16г. 8Б кл  гр. Сливен
    45. Мария Серьожева Стоянчева - 14г. 8Б кл.  гр. Сливен 
    46. Николай Александров Костадинов - 14г. 8Б кл гр. Сливен
    47. Боян Евгений Балев – 15г. 8Б кл. Спортно училище „Димитър Рохов”, гр. Сливен
    48. Стефан Ромео Тодоров - 15г. 8Б Спортно училище „Димитър Рохов” – гр. Сливен
    49. Цанко Юриев Камбуров - 15г. 8Б кл. Спортно училище „Димитър Рохов” – гр. Сливен
    50. Далина Янева Русинова ІІІ – в клас – 9  години   СОУ „Н.Вапцаров” – гр.Царево
    51. Изабела Яворова Миланова   ЧОУ „Света София”  9 години
    52. Надиде Мустафова Алимова , село Преселец, , 15 навършени години, Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий” село Драгановец, община Търговище,
    53. Дерия Турганова Мехмедова от с. Търновца, ул. „Георги Сарджев” №11; 12 навършени години, VІ клас в Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий” с. Драгановец, Община Търговище;
    54. Кямиле Мустафова Хасанова,  с. Търновца, ул. „Странджа“ № 69;13 навършени години, VІ клас в Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий” село Драгановец, община Търговище;
    55. Емине Мустафова Хасанова,  с. Търновца, ул. „Странджа“ № 69;15 навършени години, VІІІ клас в Основно училище „Св. Св. Кирил и Методий” село Драгановец, община Търговище;
    56. Елеонора Добрева - Петрич
    57. Стефания Симеонова Спасова -6г. 54 ЦДГ, София
    58. Нена Росенова Ненчева- 4 б клас 11год       Гр  Карнобат  ОУ „Хр. Смирненски”
    59. Никол Стефанова Иванова-10г  Гр  Карнобат  ОУ „Хр. Смирненски”
    60. Габриела Караджова  V "a" клас, 11 години, гр. Хасково,  ОУ "Св. Иван Рилски"
    61. Теодора Пацовска, 18 СОУ "Уилям Гладстон" 12г.
    62. Ивона Фотева град Казанлък, 5 клас, 12 години
    63. Деца от ОДЗ”ЗНАМЕ НА МИРА” ГР.БЕЛЕНЕ
    64. Антоанета Атанасова Петрова на 10 год. ІV кл. ОУ"Н.Й.Вапцаров"-гр. Разград
    65. Атанас Борисов Атанасов   7 год.,  ОУ „Христо Ботев”, с. Николаевка, общ. Суворово, Варна

    66. Предучилищна група, ОДЗ "Александър Вутимски", гр.Своге

     

    НОМИНИРАНИ ЗА РИСУНКА

    1. Алекс Христов -8г., гр.Ст.Загора, 11ОУ”Николай Лилиев
    2. Димитър Димитров - 8г., гр.Ст.Загора, 11ОУ”Николай Лилиев
    3. Николай Лилиев -2 кл., гр.Ст.Загора, 11ОУ”Николай Лилиев
    4. Боян Ганев- 5г., София
    5. Теодора Борисова-11г., НДД, Школа мода и дизайн
    6. Цветелина Ненова-10г., НДД, Школа мода и дизайн
    7. Александра Кирилова -9г., НДД, Школа мода и дизайн
    8. Ралица Абаджиева - 9г., НДД, Школа мода и дизайн
    9. Ния Димитрова - 6г., НДД, Школа мода и дизайн
    10. Ванеса Зафирова 8., НДД, Школа мода и дизайн
    11. Кристияна Зафирова- 8г., НДД, Школа мода и дизайн
    12. Йоанна Людмилова-15г., НДД, Школа мода и дизайн
    13. Георги Кулиак -10г., НДД, Школа мода и дизайн
    14. Ася Димитрова - 10г., НДД, Школа мода и дизайн
    15. Аляна Христова -7г., НДД, Школа мода и дизайн
    16. Стилян Пантелеев - 9г., НДД, Школа мода и дизайн
    17. Пламена Генкова -7г., НДД, Школа мода и дизайн
    18. Станисрав Радев - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    19. Татяна Генова - 5г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    20. Иван Пенев - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    21. Ваян Янков - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    22. Борис Николов - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    23. Нина Видева - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    24. Пламен Георгиев - 4г., 11ОДЗ, гр. Бургас
    25. Християн Трифонов-13г., Варна
    26. Таня/Юлияна Йорданова/-4г., Варна
    27. Антоанета Петрова-10г., Варна
    28. Георги Гелков -14г., Варна
    29. Боян Балев -15г.,Варна
    30. Николай Костадинов -14г., Варна
    31. Мария Стоянчева -14г., Варна
    32. Николай Ненов -16г.
    33. Мюмюн Сар- 14г
    34. Октай Азисов -14г.
    35. Стефан Тодоров-15г.
    36. Васил Василев -14г
    37. Цанко Камбуров -15г.
    38. Ивайла Стилянова-8г.
    39. Явор Петров -7г.
    40. Иван Граховски -11г.
    41. Стефания Пламенова - 5г.
    42. Радина Шевченко - 6г.
    43. Деяна Шевченко -9г.
    44. Иван Димитров -7г.
    45. Михаела Вукова -12г.
    46. Никоил Петрова-8г.
    47. Виктория Вакарелска -10г.
    48. Георги Чапкънски-8г.
    49. Владислава Каньова

    50. Михаела Фенерева-10г.,с.Драганово

    НОМИНИРАНИТЕ УЧАСТНИЦИ ЩЕ ПОЛУЧАТ НА ЕЛЕКТРОННАТА СИ ПОЩА ГРАМОТИ ЗА УСПЕШНО ПРЕДСТАВЯНЕ В КОНКУРСА «МОЯТА ГАТАНКА». НАГРАЖДАВАНЕТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ СРЕД НОМИНИРАНИТЕ УЧАСТНИЦИ В ДВЕТЕ КАТЕГОРИИ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА 6 ЮЛИ 2013 Г., ОТ 11.00 ЧАСА, В НАЦИОНАЛНИЯ ДВОРЕЦ НА ДЕЦАТА.

    За  повече информация:
    Росица Младенова- координатор на конкурса
    Телефон: ++359 0888 621 261
    Е-mail: gatanki@mail.bg

     

     

     

     

    Назад »